Fotogalerie

Odkaz facebook

Důležité maličkosti

Důležité maličkosti

PODVAZEK:

Každá nevěsta by měla podvazek dostat (od kamarádky, maminky). Podvazek by měl být modrý (známka věrnosti).

A co s podvazkem dělat ??? Nevěsta by měla mít podvazek na noze. Všichni muži na svatbě si stoupnou okolo nevěsty. Nevěsta zvedá sukni výš a výš a muži hází a přihazují peníze. Kdo hodí nejvíce, má právo podvazek sundat zuby.

Rada pro ženicha: Vezměte si s sebou hodně peněz!!! Peníze patří nevěstě; ne páru!!!

Hodně štěstí !!!

SVATEBNÍ ZVONKY:

1) jako dárek každému hostovi

2) když vychází pár z obřadní síně, měl by jim někdo (nejlépe svědci nebo družičky) zvonit na novou cestu životem. Měly by být alespoň dva jako symbol páru.

SVATEBNÍ BUBLIFUKY:

Na mnoha místech se již nesmí házet rýže, proto ji můžeme nahradit svatebním bublifukem, který použijeme při vycházení novomanželů z obřadní síně. Bubliny vypadají krásně na fotkách, neštípou do očí, nešpiní šaty a užijete si s tím spousty legrace. Také můžete každému hostovi věnovat jeden jako dárek na svatební tabuli. Doporučujeme: dobrá zábava pro děti.

SVATEBNÍ KONFETI:

Nechte zatancovat novomanžele jejich první svatební tanec a vystřílejte na ně konfeti, které mají různé motivy. Dobrý fotograf Vám udělá spoustu krásných fotografií.

SVATEBNÍ CD:

Vhodné pustit jako podbarvení při svatební hostině, kde přivodí příjemnou atmosféru.

MRAZEM UPRAVENÉ OKVĚTNÍ LÍSTKY:

Dají se použít při vycházení novomanželů z obřadní síně. Dále se jimi dá posypat svatební tabule, nebo také svatební lože.

KRABIČKY MALÉ: Vhodné na pralinky či jiný dárek pro hosty.

KRABIČKY VĚTŠÍ:vhodné na svatební koláče

JMENOVKY: důležité při rozmístění hostů

POLŠTÁŘKY NA PRSTENY: velice moderní podnos na snubní prsteny. Polštářek je možné zakoupit i v různých barevných tónech a v různých tvarech (srdce, čtverec, obdelník)

MAŠLIČKY PRO SVATEBČANY: v různých variantách a tvarech. Ženich má mít korsáž, svědci a rodiče mají větší mašličku, ostatní svatebčané malou mašli. Prodávají se i se špendlíkem, jejich připnutí je zcela jednoduché.