Fotogalerie

Odkaz facebook

Doplňky

Svatební obuv

Výběrsvatební obuvivybíráme podle barevnosti. Kesvatebním šatůmv barvě bílé zvolte střevíčky také bílé. Nyní je již samozřejmostí, že téměř v každém svatebním salonu najdete i svatební střevíce, které jsou v barvě šampaň. My pro Vás stále nabídku svatebních bot doplňujeme a rozšiřujeme o nové modely. Když pomineme, že by svatební šaty měly barevně ladit se svatební obuví, je velice důležité jejich pohodlí.

Nevěsta v botách stráví pravděpodobně celý den a bude v nich muset překonávat různé překážky: dlažební kostky na nádvoří hradu či zámku, staré schody nebo kluzské parkety. Bude v nich pravděpodobně i tančit, a proto je třeba zvolit boty pohodlné, kvalitní a dobře tvarované. Také by mělo být samozřejmostí, Že boty ladí se svatebními šaty.

Často se nás nevěsty také ptají, zda svatební obuv pouze půjčujeme, ale my Vám doporučujeme si svatební boty koupit. Obuv se nedá tak dobře vyčistit, jako svatební či společenské šatya nemůžeme vědět, zda někdo před námi neměl plíseň na nohách… Pak už se jí nezbavíme ani my. Proto neváhejte a botičky si raději přijďte koupit.

A tak ani výběr svatebních bot neberte na lehkou váhu, abyste si místo svatební noci neléčili puchýře a otlaky na nohou.

Pokud máte vybrané společenské šaty, můžete si u nás vybrat také společenskou obuv.

Svatební bižuterie

Malým ale důležitým doplňkem je vhodně vybraná bižuterie,která doplní dekolt a rozzáří obličej.

Bižuteriivybíráme podle typu šatů a podle dobení, které již na šatech máme. Pokud je na šatech štras, zvolte štrasové doplňky a ne perličky a naopak.

A co všechno se dá vybrat: náhrdelník, náramek, náušnice ale i korunka. Korunka je hitem letošní módy. Neváhejte zkoušet bižuterii přímo k Vašim šatům, když je máte na sobě. Tak nejlépe posoudíte, co k sobě takzvaně ladí.

Spodní prádlo

Spodní prádlo volte takové, aby se hodilo pod Vámi vybrané svatební šaty. Proto je nejlepší si prádlo vybrat přímo ve svatebním salonu, kde Vám i doporučí, které je nejvhodnější. Široká nabídka spodního prádla nám umožňuje zvolit  i barvu  podle vybraných šatů. Záleží i jak potřebujeme doplnit dekolt. Podprsenky typu  push-up jsou velice vhodné jak pod svatební šaty, tak pro běžné nošení.

V současné nabídce je souprava skládající se z: podprsenky, kalhotek, podvazku a svatební noční košilky.

Určitě si každá z Vás vybere.