Fotogalerie

Odkaz facebook

Svatební šaty

Ve svatebním salonu Paris Look zapůjčujeme elegantní, romantické, ale i netradiční svatební šaty v cenách od 1990,- Kč na 4-5 dní. Velkou výhodou našeho svatebního salonu je, že Vám můžeme značkové francouzské svatební šaty nabídnout do maximální ceny 9 900,- Kč. Šaty této kvality a těchto značek najdete ve větších městech s mnohem vyšší cenou.

Pokud přijedete do našeho svatebního salonu i z větší dálky , tak u nás rozhodně ušetříte.

 

Sledujte naše stránky, několikrát do měsíce pro Vás připravujeme mimořádné akce a slevy, které Vás určitě potěší.

SVATEBNÍ ŠATY V MÓDNÍCH TRENDECH 2017

Nechte se inspirovat svatební módou předních francouzských návrhářů, kteří nám každoročně nabízí svatební šaty z nových materiálů, střihů, barev, ale také kombinací. Pro jejich mnohaleté zkušenosti jsou tyto svatební šaty stále více oblíbené a jsou vyhledávány nejenom v Evropě, ale také si je oblíbily nevěsty z Ameriky a jiných kontinentů. Použité materiály jsou především francouzské satény, propracované krajky z francouzské dílny, velice žádané organzy, ale také tyly a tafty, které Vás osloví již při prvním pohledu na svatební šaty. Určitě tyto luxusní látky oceníte při jejich nošení – v den svatby! Zjistíte, že právě Vaše svatební šaty jsou krásně vzdušné, lehké, příjemné na nošení, ale důležité je, že se nemačkají a vypadají i po několika hodinovém nošení úžasně. Svatební šaty, které budou zmačkané ještě před tím, než vlezete do auta by neocenila žádná nevěsta.

Střihy pro letošní svatební rok zvolili módní návrháři rozmanité. Můžete si vybírat z modelů přiléhavých, ale také svatební šatys bohatou sukní. Svatební šaty v největším zastoupení jsou modely s popadlým pasem, které zdůrazní ženskost (poprsí, pas i boky), ale mají v sobě i nádech romantiky, která ke svatbě neodmyslitelně patří. Svatební šaty v tomto stylu si určitě vyzkoušejte, protože lichotí i nevěstám, které nemají zrovna míry modelky.

SVATEBNÍ ŠATY - BAREVNÉ, BÍLÉ I ŠAMPAŃ

Barva svatebních šatů není letos vyhrazena a svatební šaty tak můžete vybírat v barvách bílé, Šampaň, ale také v jemných pastelových tónech – zelinkavá, fialková, růžová, starorůžová,… Pokud si vyberete svatební šaty v barvě bílé, nezapomínejte, že jsou druhy bílé – sněhová, mléčná…, svatební šaty v šampaň barvě znamená výběr z více odstínů od světloučké ivory, až po tmavě zlatou. Pokud se rozhodnete mít barevné svatební šaty, slaďte celou svatbu do těchto tónů. Nezapomeňte na oblečení ženicha, kterého by bylo nejlepší přivézt do našeho svatebního salonu a my Vám s výběrem svatebního obleku a doplňků poradíme.

Jaké značky zastupujeme a nabízíme:

Nabízíme značky firem Demetrios, Cosmobella, Pronuptia, Agnes.

V tom se liší od mnoho firem, které pro dosažení co nejnižších výrobních cen používají levnější a tudíž méně kvalitní materiály.

Svatební salony které nabízí svatební šaty Pronuptia jsou vyhledávány pro širokou škálu svých modelů.

Naleznete zde šaty jednoduché, šaty úzké, modely jednoduše i velmi bohatě zdobené perlami a flitry, extravaganci, kostýmky, modelové šaty od světoznámých návrhářů.

Současně jsou modely od firmy Pronuptia považovány za jedny z nejkrásnější na světě.

Tyto svatební šaty jsou cenově dostupné pro všechny vrstvy zákazníků. Skutečnost, že i naše nejnovější luxusní modely s mnohem vyšší pořizovací hodnotou, mají srovnatelné výpůjčné se šaty v ostatních půjčovnách, činí modely Pronuptia bezkonkurenčními na trhu poměrem ceny a užitku.

Značka Pronuptia de Paris debutovala v roce 1958 svatebními modely ze surového hedvábí. Zakladatel značky, pan Mitchmacher, upsal však svou duši svatební módě už dávno před tím.

Kořeny tohoto počínání měl v rodině. Jeho otec byl krejčím, který v roce 1930 vedl věhlasný módní ateliér v Paříži. Prvky z jeho prvních svatebních kolekcí naleznete v různých obměnách a variacích i v současných svatebních trendech. Nastolil ve svatební branži dosud nevídaný úzus - kreativitu módních návrhářů snoubenou s precizností vypracování střihů a absolutní kvalitou materiálů.

Výhradně pro značku Pronuptia de Paris začal šít svatební šaty úspěšný módní stylista Cristobal Balenciaga, který nabízel ženám vždy tzv. něco jiného, jakožto nejrenomovanější návrhář Francie.

V roce 1992 působilo ve světě 220 značkových svatebních salonů Pronuptia.

V roce 1993 Pronuptia nabízí také dámské společenské šaty a pánské obleky.

Dnes pro Pronuptii pracuje tým skvělých návrhářů z Francie, Anglie a Itálie

Tyto svatební šaty máte možnost mít i u nás.