Fotogalerie

Odkaz facebook

Naše nabídka

 

Svatební šaty KOLEKCE 2017

Ve svatebním salonu Paris Look zapůjčujeme elegantní, romantické, ale i netradiční svatební šaty v cenách od 1990,- Kč na 4-5 dní. Velkou výhodou našeho svatebního salonu je, že Vám můžeme značkové francouzské svatební šaty nabídnout do maximální ceny 9 900,- Kč. Šaty této kvality a těchto značek najdete ve větších městech s mnohem vyšší cenou.


Nová kolekce 2017 přináší zase kousek něčeho nového.


Rok se s rokem sešel a my jsme s velkým napětím vybáleli novou kolekci svatebních šatů. Milujeme tu kouzelnou atmosféru s nádechem tajemna, když se svatební šaty vyloupnou jako motýl z kukly ze svých igelitových obalů a poprvé se svatební šaty lehounce nadechnou. S něhou se dotýkáme každičkého záhybu, výšivky, květu či kanýru na svatebních šatech. Pak svatební šaty můžeme pokřtít. Každé svatební šaty dostanou své jméno, a v tu chvíli jsou svatební šaty připravené k zažehlení. Svatební šaty pověsíme na obchod. Na ramínku svatební šaty čekají. Svatební šaty čekají na Vás na nevěsty. A tak se u nás zastavte nadechnout se té nádherné vůně novoty svatebních šatů. Pojďte svatební šaty vyzkoušet, mají to rády. Pojďte se přesvědčit, že i letos to svatebním šatům opět velice sluší.


Každým rokem se Vám snažíme nabídnout tak trochu jinou kolekci svatebních šatů
Rádi se trošičku odlišujeme od naší konkurence a přicházíme vždy s něčím jiným.

V letošním roce jsou svatební šaty z kolekce 2017 zvláště povedené.

Již v předchozích letech jsme měli možnost představit renomovanou značku Demetrios, která nabízí svatební šaty pro velice náročné klientky. Kolekce svatebních šatů je rozdělena na kolekci svatebních šatů Demetrios a kolekci svatebních šatů Cosmobella.

Svatební šaty DEMETRIOS:

Jedná se o ojedinělé a nevšední svatební šaty, které vynikají svým střihem, propracovaností, materiálem, ale také lehkostí. Díky této kombinaci se řadí tyto svatební šaty mezi jedničky na celosvětovém trhu. Propracovanost střihu svatebních šatůnám zároveň zaručuje, že tyto svatební šaty značky Demetrios padnou skutečně každé nevěstě.

Pokud chcete zažít pocit, že jste na své svatbě jedinečná a vyjímečná, tak neváhejte a svatební šaty značky Demetrios vyzkoušejte!

Svatební šaty COSMOBELLA

Návrháři značky Demetrios dali letošním svatebním šatům nový nádech.

Svatební šaty z kolekce Cosmobella jsou nadčasové, jemně zdobené a velice elegantní.

Díky vybraným materiálům tyto svatební šaty zdůrazní a podtrhnou Vaší postavu. Pokud přeci jenom potřebujete nějaký detail na Vaší postavě zakrýt, tak jsou tyto svatební šaty pro Vás. Svatební šaty firmy Demetrios dokáží odvést pozornost od „nedostatků“ a ukáží Vaše přednosti.
Pokud si vyberete  tyto svatební šaty budete si připadat na  Vašich svatebních fotografiích i za několik let neustále in.

Svatební šaty značky Demetrios nabízí luxusní modely různých střihů, materiálů i barev.
Na svatebních šatech jsou použity kameny Swarowski a kvalitní lesklé perličky, které se krásně třpytí a podtrhují jejich luxusní vzhled.
Na kvalitních svatebních šatech ani nepoznáte, že byly před Vámi půjčené.

Jsme velice potěšeni, že jsme se stali jedním  z mála svatebních salonu, které tuto značku mohou zastupovat a nabízet.


Svatební šaty XXXL

V nové kolekci svatební šatů si přijdou na své i nevěsty, které nemají zrovna rozměry modelky.
Jaká by to byla nuda, kdyby všechny ženy měly velikost 36...
My jsme při letošním výběru svatebních šatů mysleli i na Vás. 
Letošní kolekce svatebních šatů obsahuje také mnoho nových modelů až do velikosti 62.
Plnější boky i větší poprsí má u nás zelenou.
Chcete svatební šaty bílé, nebo raději ivory..., jsou pro Vás připraveny!!!
Nebojte se a svatební šaty si přijďte vyzkoušet.
Materiály jsou voleny tak, aby udržely prsa, zpevnily bříško a vytvarovaly pas.
Ve svatebních šatech jsou vloženy kostice, které zaručují, že se po celý den budete cítit bezpečně, sebejistě.
Díky preciznosti a propracovanosti střihu budete ve svatebních šatech vypadat báječně.

A co je skvělé?
Nemusíte se vdávat ve svatebních šatech, které Vám sice jsou, ale jsou jediné, které jste oblékla.
U nás si můžete skutečně vybrat.


Svatební šaty pro moderní nevěsty

Svatební šaty ze salonu Paris Look v Jičíně si nevěsty půjčují již od začátku roku 2002. Neustále rozšiřujeme svou nabídkou svatebních šatů a ostatního sortimentu, ale i velikost prostoru.

Najít náš svatební salon není nijak obtížné, pokud přijedete do Jičína a přijdete na hlavní Valdštejnovo náměstí, tak si kromě krásné Valdické brány všimnete jičínského zámku. Je nám ctí, být v takto prestižních prostorách, které ke svatbě neodmyslitelně patří. Na ploše 120m2 Vám nabízíme nejen svatební šaty značek Pronuptia, ale také zastupujeme celosvětově známé značky svatebních šatů jako je Cosmobella nebo Demetrios. Další nabídkou jsou společenské šaty, pánské obleky, ale také spousta doplňků a služeb jako jsou například snubní prsteny, svatební oznámení a jiné doplňky. Naše firma se také zabývá prodejem svatebních dekorací a to na stránkách: www.dekorace-svatebni.cz, ale také si můžet dekorace zakoupit přímo v naší prodejně.

Individuální přístup při výběru svatebních šatů

Jelikož ke každému klientovi přistupujeme individuálně a s osobním přístupem, doporučujeme Vám objednat si termín, máte-li zájem zkoušet svatební šatyspolečenské šaty, ale také pánské obleky a dětské šaty. Vyhnete se tak nepříjemnému čekání. V danou dobu bude pro Vás volná kabinka na zkoušení a bude se Vám moci plně věnovat svatební asistentka, která bude připravena jenom pro Vás. Neobjednaným klientům nemůžeme zajistit plný komfort a osobní svatební asistentku.

Svatební asistentka

Již při příchodu do našeho svatebního salonu na Vás v prostorách Valdštejnského zámku dýchne svatební atmosféra, kterou se můžete nechat unášet po celou dobu svatebních příprav. Pokud si u nás objednáte termín na zkoušenísvatebních šatů či společenských šatů, okamžitě se Vás ujme Vaše svatební asistentka, která Vás bude celou dobu doprovázet a ochotně Vám poradí, budete-li si vybírat nejen svatební šaty a doplňků, ale také Vám poradí jak sladit celou svatbu. Svatební asistentka je odborně zaškolena a v průběhu svatebních příprav Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy. Nebojte se zeptat, naše zkušenosti Vám rádi předáme. U nás svatební šaty nevnucujeme, ale snažíme se Vám co nejodborněji pomoci při Vašem výběru. Víme, že je to velice náročné a pro každou nevěstu obzvláště důležité. V našem salonu nebudete mít pocit, že někoho obtěžujete.

První krok - svatební šaty a jejich výběr

Prvním krokem při výběru svatebních a společenských šatů je prohlédnutí katalogu, kde si na fotografiích můžete prohlédnout různé modely svatebních, ale také společenských šatů. Usadíme Vás do připraveného „obyváčku“,v příjemném prostředí , nabídneme něco k pití – káva, čaj, voda a můžete začít. Založením kartiček k určitým svatebním či společenským modelům usnadníte asistentce výběr šatů, které Vám přinese a bude zkoušet. Vždy Vám nejdříve nanosíme svatební šaty, které jste si sama vybrala, ale také Vám přineseme modely další. Asistentka Vám vyzkouší svatební šaty různých typů a zjistí, jaký typ nevěsty jste, zda se na Vás hodí svatební šaty romantické, elegantní, jednoduché nebo netradiční. Důležité je také prozkoušet různé varianty šatů v barvě bílé i Šampaň. Teprve po té, když vyzkoušíte svatební šaty bílé i šampaň zjistíte, která z těchto barev by měla být pro Vás barvou svatební. Když si vyzkoušíte všechny svatební šaty, které jste si vybrala vy, nebo Vaše asistentka, přichází na řadu tzv. druhé vyřazovací kolo. Svatební šaty, které se Vám líbily a cítila jste se v nich jako v pohádce si vyzkoušíte ještě jednou, abyste zúžila jejich výběr. Tímto způsobem zkoušíte šaty dále, dokud Vám zůstane pouze jeden model o kterém budete přesvědčena, že je to ten pravý a řeknete si: To jsou mé svatební šaty, v těchto svatebních šatech se chci vdávat.

svatební šaty, společenské šaty - propracovanost do detailu

Svatební šaty, které máme připraveny v nabídce jsou všechny propracovány velice důkladně a do posledního detailu. Většina z nás se zaměří pouze na to, jak vypadají svatební šaty na první pohled. Než se dostaneme k detailům, které zdobí svatební šaty, řekneme Vám něco o jejich zpracování. Při výběru svatebních šatů je také velice důležité zjistit, jak jsou tytosvatební šaty propracované. Zda jsou kostice v šatech správně našité. U některých modelů najdeme i 8 kostic na předním díle korzetu. Kostice musí být pevné a správně všité, aby se Vám nestalo, že ve svatební den zjistíte, že Vám korzet nesedí, kostice se ohýbají a dekolt je někde úplně jinde, než jste ho měla při odchodu z domů. Vnitřní materiál – satén nebo podšívka by měly být z jemných materiálů, které Vám budou pohodlné.Pokud si zvolíte svatební šaty, které mají bohatou sukni, určitě se nevyhnete spodnici, která Vám materiál na šatech krásně přidrží, sukni udělá bohatší a navíc zdůrazní pas.Svatební šaty, ale ani u společenské šaty s obručí, by u Vás neměly vzbuzovat důvod k obavám. Francouzské svatební šaty, ale i svatební šaty předních svatebních výrobců nabízí svatební šaty s vlečkami. Vlečka je jedním z důležitých detailů nasvatebních šatech. Nezapomeňte na to, že u oltáře stojíte zády ke všem svatebčanům. Krásně rozprostřená svatební vlečka na svatebních šatech dodá šatům šmrnc a eleganci. Pokud nechcete vlečku proto, že v šatech nebudete moci chodit, nebo tancovat, nebojte se, naše svatební asistentka Vám na vlečku přišije knoflíček a poutko, které po krásných svatebních fotkách a obřadu sepnete a záhy budete mít svatební šaty bez vlečky. Svatebních šaty navrhují módní návrháři s mnohaletou praxí, kteří si zakládají především na kvalitě střihu a vybírají nejkvalitnější materiály. Na zdobení již propracovaných svatebních šatů používají především krajky s francouzským šarmem a jsou doplněny kameny Swarovski. Na některé svatební šaty se používají perličky v kombinaci s krystaly. V naší nabídce najdete svatební šaty hladké, které jsou velice zajímavé právě svým střihem a materiálem.

svatební šaty, společenské šaty - prodej

V našem svatebním salonu si můžete také svatební šaty i společenské šaty koupit. Nechcete si svatební šaty půjčovat, nebo chcete mít památku na svůj svatební den? Doporučujeme Vám si svatební šaty zakoupit. Pokud si chcete svatební šaty zakoupit, přijďte do našeho svatebního salonu již v prosinci nebo v lednu. Na místě Vám můžeme prodat svatební šaty ze zcela nové kolekce, ale pouze ty modely, které jsme ještě nezamluvily. Pokud se Vám některý model líbí přímo z naší nabídky, nebo Vám ukážeme svatební katalog ze kterého Vám svatební šaty objednáme, stačí si vyzkoušet velikost podle šatů, které máme v salonu, složit zálohu 50% a pak už jenom čekáte 3-4 měsíce až Vám z Francie dorazí. Další možností, aby Vám svatební šaty zůstaly doma je, zakoupit si svatební šaty z výprodeje loňských či předloňských modelů. Tyto výprodeje probíhají každoročně od září do dubna, nebo do vyprodání zásob. Ceny těchto modelů se pohybují zhruba na půlce půjčovného.

Každodenně se necháváme zavalovat tím, že je třeba být in a cool. Časopisy Vám poradí, co letí ve společenské módě právě teď. Že společenským šatům vládne zlatá a hněď, že v popředí stále zůstává „naše oblíbená“ fialová, že společenské šaty ovládla 30. léta a retro. Ale když se nad tím zamyslíte: - co když Vám fialové společenské šaty vůbec nesluší? - co když zlatá na společenských šatech není to pravé právě pro Váš typ? - co když Vám ve společenských šatech s poníženým pasem nehezky vyniknou boky? - co když Vás puntíky a květy na společenských šatech přivádí k šílenství? Tak to letos vypukne plesová sezóna bez Vás? Výběr společenských šatů na maturitní ples odložíme na neurčito? Ale kdepak dámy, náš salon myslí na každou z Vás. U nás najdete plesovou kolekci složenou ze stovek společenských šatů různých střihů a barev. Společenské šaty bílé, ale i černé, společenské šaty s puntíkem i květy. Střihově jsou zastoupeny klasické dlouhé hladké společenské šaty, rozevláté tylové sukně u společenských šatů, empírové společenské šaty, ale i velké večerní společenské šaty ve stylu pohádkových princezen. Rády Vám pomůžeme vybrat model společenských šatů, který bude vypadat, že je šitý pouze pro Vás. U nás Vám splníme sen o Popelce. A co módní policie? Ta bude žasnout taky.