Fotogalerie

Odkaz facebook

Historie svatebního salonu

Jak vznikl svatební salon Paris Look v Jičíně

Maturita - ano doba, na kterou každý z nás vzpomíná a já jsem si vybrala jako svoji maturitní práci téma "Můj koníček, moje hobby". Již v tomto období jsem se rozepsala o velkém snu mít svatební salón, do kterého lidé budou chodit s radostí i třeba jenom pro pozitivní energii, která bude v salónu panovat. Představy byly veliké, euforie taky a proto se sen stal zanedlouho skutečností. Zde bych chtěla poděkovat za podporu své sestře Jitce, partnerovi a rodičům.

V roce 2002 jsme pro Vás otevřeli malý svatební salón nedaleko centra o rozloze 40m2. Již od začátku bylo vše založeno na osobním přístupu. Největší radost nám dělali spokojení zákazníci - nevěsty, ženichové, ale i lidičky kteří si přijeli koupit třeba "jen" podvazek. Byli jsme zahrnuti spoustou výslužek, dárků, fotografií a také pochval, za které jsme dodnes vděčni.

Postupně rostla klientela, ale i množství námi nabízeného sortimentu a bylo potřeba řešit, jak co nejlépe poskytovat služby pro naše zákazníky, protože ti si to zaslouží. Na podzim roku 2005 jsme se proto rozhodli přestěhovat do větších a reprezentativnějších prostor v ZÁMKU - přímo na Valdątejnově náměstí v Jičíně. Ve větším prostoru o rozměrech 120m2 se snažíme nabídnout širší služby, které se nedaly v menším prostoru rozšířit. Francouzské svatební šaty, společenské a věnečkové šaty, pánské obleky na prodej i půjčení, šaty pro děti jsou samozřejmostí od začátku.

Snoubencům u nás zajistíme snubní prsteny ( naše nabídka činí cca 2000 druhů), svatební oznámení z 15 katalogů, svatební alba, spodní prádlo, svatební střevíčky i pánskou obuv, bižuterii a další důležité maličkosti ( podvazky, zvonky, bublifuky, stuhy, maąličky, CD se svatební hudbou a jiné...).

V současné době máme pro novomanžele rozšířenou nabídku zdobení svatebních stolů a prostor jimi určených. Mohou si u nás buď pouze zakoupit ubrusy, ubrousky, svíčky, tak aby jim celá hostina ladila s celou svatbou, a nebo nechat výzdobu na nás.

Určitě nepřijdou zkrátka ani rodiče či svatebčané, pro které máme připravenou službu balení svatebních darů, které opět mohou ladit s celou svatbou.

V neposlední řadě musím vzpomenout na firmy, se kterými spolupracujeme a vytváříme také kompletní svatební servis. Najdete je v na našich stránkách ale i ve svatebním katalogu. Určitě firmy oslovte a zajednejte si jejich služby s dostatečným předstihem před svatbou.

.... a takto vypadá náš svatební salón dnes. Je za námi spousta práce a radosti a jsem moc ráda, že se můj sen naplnil. Je nám vždy potěšením být u prvního kroku, kterým vstupují budoucí novomanželé do společného života. A tyto okamžiky se jim snažíme co nejvíce zpříjemnit, aby na ně s radostí celý život vzpomínali. Věřím, že i další nevěsty, ale i ostatní klienti budou s našimi sluľbami spokojeni a my jim budeme i nadále dělat pohlazeníčko na duši.

Děkuji moc a těšíme se na Vás

Jana Macková (majitelka)