Fotogalerie

Odkaz facebook

Společenské a maturitní šaty

Maturitní šaty kolekce 2017 v našem salonu!

Velký výprodej společenských a maturitních  šatů kolekce 2016 ceny od 300, -Kč
Výprodej časově omezen, nebo do vyprodání zásob.

Stalo se Vám již, že jste potřebovala jít na svatbu nebo na nějakou jinou slavnostní událost a neměla jste co na sebe?

Určitě to každá z nás zná, když se dozví, že má jít na svatbu, oslavu, ples ..., se lekne a řekne si "No ale já nemám co na sebe. Vzniká problém, který není neřešitelný. Nabídka společenských šatů, kostýmků, ale i bohatých rób je široká. Stačí přijít do svatebního salonu, říct si pro jakou příležitost šaty potřebujeme a na jaký termín si šaty budeme půjčovat. Pokud si šaty koupíme, stačí jen vědět v jaké společnosti se budeme pohybovat.. V dnešní době je velice široká nabídka střihů ale i barev. Nejdůležitější zásada je, že se v šatech musíte cítit dobře a pak platí pořekadlo: šaty dělají člověka. Pokud přijdeme s partnerem je dobré sladit oblečení i jemu. Barevné tóny šatů by se měly opakovat alespoň na kravatě či košili. Ceny půjčovného se pohybují od 500,- Kč.

Půjčujeme, ale i PRODÁVÁME zcela nové francouzské modely.

Prodej společenských a maturitních šatů není u nás nic neobvyklého.Společenské a maturitní šaty nabízíme v různých barevných provedeních, ale také si můžete vybrat, jaký střih Vám vyhovuje. Za posledních 5 let jsme pro velký zájem prodej rozšířili a začali jsme Vám dovážet společenské a maturitní šaty přímo z Francie. Nabídka krátkých společenských šatů vhodných na plesy, prodloužené, ale také pro svědkyně i maminky je od světlých pastelových barev až po tmavé. Pro decentní příležitosti Vám nabídneme také prodej kalhotových kostýmků, které jsou vyráběny z příjemných úpletových materiálů. Tyto společenské kostýmky jsou vhodné i pro různé věkové skupiny, ale také pro různé typy postav.

U nás je také široká nabídka dlouhých společenských a maturitních šatů z úpletů, šifonů, ale také z jemných satenů a taftů. Všechny společenské a maturitní modely často doplňujeme a obměňujeme, tak aby si mohl vybrat každý z Vás. Nestane se Vám, že se ve stejných společenských šatech potkáte s někým na Vašem plese či jiné společenské události.

Před začátkem plesové sezony Vám také nabízíme výprodej společenských šatů, které zářily na plesech sezonu předchozí. Tyto společenské šaty vyprodáváme také pod cenou půjčovného jako u svatebních šatů. U tohoto výprodeje najdete také spoustu nových modelů se slevou – 50%.

Naše nabídka společenských šatů, kalhotových kostýmků je velice široká a proto věříme, že si i vy vyberete.

Před samotným výběrem společenských šatů je důležité vědět, do jaké barevné kombinace bude laděna celá svatba a v jakém stylu se bude svatba odehrávat. Bude svatba pojatá spíše skromněji nebo ve velkém honosném stylu? Pokud se nevěsta se ženichem rozhodnou pro svatbu ve čtyřech, určitě bude na místě decentnější oblečení. Svatební šaty, které má nevěsta vybrané by měly být dominantnější než šaty svědkyně a maminky. Při výběru společenských šatů je většinou přítomna i nevěsta, která může svědkyni poradit a vyslovit svoji představu o svém svatebním dnu.

I při výběru společenských šatů Vám bude k dispozici naše svatební asistentka, která Vám následně společenské šaty upraví na míru. Oblečení svědkyně by mělo také ladit se svědkem nebo svědkyní ženicha. Pokud jsme již společenské šaty vybrali, zaměřme se na pána svědka, pánský oblek může svědek zvolit v tradiční černé barvě, ale košile by měla ladit také ke svatebním šatům nevěsty. Důležitým doplňkem svědka je kravata v barvě společenských šatů svědkyně a svatební kytice nevěsty.

Rodiče: Tatínek nevěsty povede svoji dceru k oltáři, proto by bylo velice vhodné, aby i on přizpůsobil svoje oblečení k nevěstě, stylu a barvě svatebních šatů. Dbejte na to, pokud má nevěsta své svatební šaty v barvě šampaň, košile tatínka by měla ladit také do této barevnosti. I při výběru svatební kravaty si nejdříve zjistěte, jakou svatební kytici bude nevěsta mít.